Technologie

Již před mnoha lety se Bianchi Vending Group zavázalo k výzkumu a vývoji, a stalo se průkopníkem mnoha konceptů a technologických novinek na současném trhu.

Nejen díky tomuto závazku jsme rozšířili náš sortiment o nové výrobky, které přinášejí inovace na trhu. Našim zákazníkům nabízíme koncepty s cílem vytvořit nové obchodní příležitosti. Vytváříme inovativní řešení v zájmu předvídání potřeb zákazníka: nové funkce, jedinečné technické vlastnosti a vysoký standard, špičkových technologií.

UŽIVATELSKÉ ROZHRANNÍ EASY

standardní membránová klávesnice s velkými tlačítky.

UŽIVATELSKÉ ROZHRANNÍ SMART

Dotykový panel s SAW technologickým výběrem (povrchové akustické vlny), s velkými podsvícenými tlačítky.

LED (NÍZKO-VOLTÁŽNÍ) OSVĚTLENÍ 

Díky použití led technologie na osvětlení můžeme zaručit:

  • menší spotřebu energie (úspora – 14 % kw/h za rok)
  • šetrnost k životnímu prostředí
  • větší bezpečnost – vendingové stroje bez 230Vac
  • vysokou spolehlivost

ÚSPORA ENERGIE

Stroje na horké nápoje mají možnost funkce Energy-Saving (Úspora energie): tento prvek, použitím soupravy hodinového čipu, umožňuje nastavit časová okna, během kterých bude teplota ohřívače snížena, aby zmenšila spotřebu energie například přes noc nebo o víkendech.

Chladící jednotky třídy A

VÝTAH

Výkonný výtah pro distribuci křehkých produktů.

LEDNICE

Verze Food je používána pro uchování kvality zboží produktů podléhajících zkáze v čase, dle pomocí chladící jednotky automat může garantovat stálou teplotu 3°C.

LCD 7

Display 7” LCD umožňuje přehrání obrázků, videí a informací o produktech.

TOUCH

Monitor s technologií dotykového displeje je schopen přehrávat multimediální obsah.

KONTROLNÍ SYSTÉM MLETÍ 

Systém pro automatickou regulaci mletí kávového zrna, který zaručuje stálou kvalitu espressových nápojů v závislosti na okolní teplotě a relativní vlhkosti prostředí.

ESPRESSO GROUP

Patentovaná espresso group technologie, která je vyráběná v Bianchi Vending jako jejich exkluzivní projekt, má píst a varnou jednotku v kontaktu s tělesem ohřívače vody. Hlavní a jedinečné rysy systému jsou:

  • konstantní extrahovací a dodací teplota, také u první kávy
  • elektronické řízení teploty
  • maximální přístup umožňující snazší demontáž, čištění a údržbu

DETEKČNÍ SNÍMAČ KELÍMKŮ 

Souprava snímače kelímků detekuje přítomnost kelímku nebo hrníčku a umožňuje konečnému spotřebiteli zvolit si nápoj bez nebo s šálkem na jedno použití.

Chladící jednotky třídy A

SENZOR PRODUKTŮ

Senzor hlídá vydání produktu. V případě neuskutečněného výdeje má zákazník možnost další volby nebo vrácení vložené sumy.

KONTROLA TEPLOTY 

Tato verze je vybavena bezpečnostním kontrolním systémem, který je instalován v úrovni 2 posledních pater automatu. Zaznamená-li systém teplotu nad nastavenou bezpečnostní teplotní hranicí stroje, určenou pro veškeré zboží podléhající zkáze, automat zakáže prodej z posledních dvou pater.

CHLADÍCÍ JEDNOTKY TŘÍDY A