Dodáme a zapojíme nové kávové, nápojové a výdejní automaty

Pro přípravu vynikající kávy stačí jediný stisk. Potřebujeme k tomu spolehlivý automat a kvalitní zrnkovou nebo instantní kávu. Obě možnosti naleznete v naši nabídce.

Jsme hrdí, že jsme oficiální distributorem a servisním specialistou automatů od italské značky Bianchi, zároveň ale disponujeme i širokým sortimentem dalších automatů

Ke kávovým a výdejním automatům zařídíme: 

  • Napojení na filtraci vody (u kávových automatů)
  • U vybraných automatů poskytneme přístup pro sběr dat a online sledování tržeb, chyb nebo docházejícího zboží
  • Pravidelně vám budeme dodávat ingredience na přípravu kávy a dalších nápojů, kelímky, víčka, míchátka, cukry a další doplňkový sortiment


Automaty dovezeme na vaše prodejní místa a zajistíme jejich profesionální instalaci a nastavení, včetně sjednocení dávkování a kvality nápoje dle schválených standardů. Dále provedeme odborné zaškolení obsluhy a po celou dobu provozu poskytujeme naši technickou podporu a servis.

Kávové koutky na míru

Kávové koutky na míru

Prostor, ve kterém si lidé dopřávají kávu, ovlivňuje intenzitu prožitků. Vybudujeme kávové koutky, které se zákazníkům uloží do chuťových pohárků a do kterých se budou rádi vracet. Bez ohledu na to, zda potřebujete jeden kávový koutek, nebo vybavit celou síť provozoven, vám sestavíme designový koncept přímo pro váš prostor a představíme vám jej pomocí 3D vizualizace. Poté zajistíme veškeré vybavení a rádi vám poradíme s výběrem nápojové nabídky.

Navíc nemusíte hledat dodavatele vodních filtrů. Zajišťujeme kompletní zapojení, integraci a servis. Budeme vaším spolehlivým partnerem a pomůžeme vám růst. Ať už máte síť čerpacích stanic, pekáren, hotelů, nebo provozujete automaty ve firmách, nemocnicích, školách či nákupních centrech.


Zařídíme okamžitý servis a opravu

Zařídíme okamžitý servis a opravu

Garantujeme záruční i pozáruční servis kávovarů a automatů značek Bianchi Vending, Fas a Carimali a dalších. Každé zařízení má roční záruku a většinu náhradních dílů držíme skladem. Pokud jsou potřeba větší opravy kávovaru, půjčíme vám náhradní ve stejném standardu.

Mimo řešení akutních závad a problémů nabízíme pravidelné servisní balíčky. Při běžné údržbě čistíme zásobníky, trysky i hadičky, kontrolujeme bezpečnost, funkčnost čerpadel, ventilů a senzorů a zjišťujeme případné náběhy na větší poruchy. Pravidelný servis výrazně prodlouží životnost automatů a kávovarů. Chuť připravovaných nápojů navíc neztratí svůj prvotřídní standard.

 

Podpoříme vaši značku

Podpoříme vaši značku

Nechte vyniknout vlastní značku!

Poskytujeme kompletní řešení na míru pro vaší vlastní privátní značku. Veškerý náš sortiment včetně obalů, kelímků i kávovarů necháme vyrobit s logem v barvách a designu vaší značky. 

Před výrobou se postaráme o grafický návrh, který bude pečlivě schválen z vaší strany.


Vytvořte si vlastní design nápojového a prodejního automatu

Vytvořte si vlastní design nápojového a prodejního automatu

Nápojové a výdejní automaty mohou být klíčovým prvkem vašeho obchodního konceptu – oblečte jej tedy do vlastního kabátu.

Podle vašich představ a preferencí společně vytvoříme grafický návrh, který bude odpovídat vašemu jedinečnému stylu a podtrhne tak vaší značku a profesionální vzhled přístroje.

Your request has already arrived in our inbox. We will contact you soon.