Nápojové automaty

Připravit vynikající kávu lze i jedním stisknutím. Potřebujete k tomu spolehlivý automat a kvalitní zrnkovou nebo instantní kávu. Obojí najdete u nás. Jsme dodavatelem vendingových surovin a oficiálním prodejcem i servisním specialistou automatů italské značky Bianchi.

Více informací

Prodejní automaty

Výdejní automaty značek Bianchi, Fas a Mobivend. Slouží k bezobslužnému prodeji jakéhokoli sortimentu od svačinových pochutin a balených nápojů přes chlazené obědy až po křehké zboží a zásilky. Zboží je ze zásobníku vytlačováno buď spirálově (tyto automaty jsou levnější) nebo systémem pusher. Z výdejních automatů lze sestavit bezobslužné obchody, ve kterých můžou zákazníci nakupovat nonstop

Více informací

Profesionální kávovary

Automatické a pákové kávovary pro přípravu všechny druhů kávy od espressa po cappuccino a další nápoje s mléčnou pěnou včetně čokolády. Vhodné do kaváren, pekáren i na čerpací stanice. Ideální náplní je kvalitní zrnková káva, u automatických kávovarů je možné využít i zásobníky na instantní směsi

Více informací

Domácí kavárna

Dokonalý šálek kávy na dosah. Kdykoli na něj dostanete chuť. V pohodlí domova nebo kanceláře. Bez utrácení v kavárně. Pokud si přesně na tohle potrpíte a kofeinový doping si dopřáváte pravidelně, vyplatí se vám pořídit si kvalitní kávovar na espresso a další kávové nápoje s mléčnou pěnou.  

Více informací

Platební systémy

U prodejních automatů na veřejných místech doporučujeme nabídnout možnosti platby v hotovosti i kartou. Výrazně tím zvýšíte tržby. Do automatů vám integrujeme mincovníky, akceptory mincí a bankovek, terminály na bezkontaktní platby a systémy pro platbu přes zaměstnanecké a věrnostní karty. 

Více informací

Filtrace vody

Každá káva obsahuje velké procento vody. Voda tedy významně ovlivňuje její chuť. Proto je potřeba do kávovarů a automatů přivádět ideálně filtrovanou vodu zbavenou nečistot a minerálů. Filtrace také brání tomu, aby se zařízení nezanášela bakteriemi, plísněmi a vodním kamenem. K automatům a kávovarům nabízíme profesionální filtry značky Brita.  

Více informací

Servis technologií

Garantujeme záruční i pozáruční servis kávovarů a automatů značek Bianchi Vending, Fas a Carimali. Každé zařízení má roční záruku a většinu náhradních dílů držíme skladem. Pokud jsou potřeba větší opravy kávovaru, půjčíme vám náhradní ve stejném standardu.

Více informací