Automatický kávovar Carimali SilverAce Plus

Plně automatický kávovar Silver Ace Plus je stroj navržený tak, aby uspokojil poptávku trhu po široké škále nápojů. Díky přehlednému dotykovému displeji je ideální pro hotelové snídaně, benzínové stanice a velké kanceláře.

  • studená mléčná pěna CariMilk
  • parní tryska na výdej  horké vody
  • lze napojit na platební systém
  • kapacita zásobníku na sedlinu až 60 dávek
  • snadné čištění pomocí automatického programu
  • 10palcový displej


Automatický kávovar Carimali SilverAce

Plně automatický kávovar Carimali Silver Ace  je stroj navržený tak, aby uspokojil poptávku trhu po široké škále nápojů. Umožňuje přípravu kávových specialit díky zásobníkům na instantní produkty a  prémiovým mlýnkům na zrnkovou kávu

  • systém na přípravu čerstvého mléka CariCream
  • 10palcový displej s výběrem až 60 nápojů

Automatický kávovar Carimali SilverTwin

Plně automatický profesionální espresso kávovar s presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně, čerpací stanice a do menších občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 150 šálků denně. Má novou vylepšenou technologii na tvorbu mléčné pěny. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Zásobník na sedlinu pojme až 70 dávek. Čištění je snadné pomocí automatického programu. Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí velkého 10palcového dotykového displeje. Kávovar má dva integrované mlýnky a zásobník až na 2 × 0,6 kg kávových zrn. Volitelně lze ke kávovaru přidat taky dva zásobníky na instantní směs. Lze jej připojit k odpadu. Varianta kávovaru SilverTwin Plus má dvojitou trysku pro přípravu dvojité kávy (32 g) nebo dvou šálků zároveň (2 × 16 g).

Automatický kávovar Carimali BlueDot 26

Plně automatický kompaktní espresso kávovar s profesionální presovací jednotkou. Ideální do kanceláří, na hotelové snídaně nebo do malých občerstvovacích provozů s průměrným odbytem okolo 75 až 100 káv denně. Je dostupný i ve verzi pro čerstvé mléko. Šířka kávovaru je pouhých 26 cm. Lze jej napojit na vodovodní síť i na nádobku. Výhodou je velký zásobník na sedlinu (až z 50 dávek). Volbu nápoje provede obsluha nebo sám zákazník jednoduše pomocí dotykového displeje. Kávovar má integrovaný mlýnek a zásobník až na 2 × 0,6/1,2 kg kávových zrn. Lze jej připojit k odpadu.

Your request has already arrived in our inbox. We will contact you soon.